بلاگ

انواع فینگرفودهای مخصوص جشن روز مادر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از مهمترین روزهای سال روز مادر است که خیلی ها این روز را جشن می گیرند و برای قدردانی از مهربانی و فداکاری مادرهایشان هدیه و گل می خرند. برای برگزاری یک جشن کوچک در خانه باید موارد زیادی را مدنظر قرار داد. در این مطلب می خواهیم درمورد فینگرفودهای مناسب پذیرایی در جشن روز مادر و همچنین نحوه درست کردن آن بنویسیم.

فینگرفود رزالین در اصفهان، با ارائه جدیدترین فینگرفودهای متنوع و با استفاده از مواد اولیه باکیفیت، درخدمت شما عزیزان می باشد.


انواع فینگر فودهای مناسب جشن روز مادر

با استفاده از نان تست برای فینگرفود خود کاناپه درست کنید و انواع و اقسام آن را درست کنید. بعنوان مثال بر روی آن پنیر، خیار و گوجه، انواع سبزیجات، انواع مرباها قرار دهید و یا اینکه ساندویچ مرغ درست کنید به این صورت که بین دو تکه نام تست مربعی کوچک یک تکه مرغ پخته شده به همراه سس مایونز و کاهو و کالباس قرار دهید. یک ترکیب دیگر قرار دادن سیب زمینی سرخ کرده با سس در بین آنها است.

 


نان تست را به شکل مثلث ببرید و روی آن سالاد اویه با خیار شور قرار دهید.


کوکوهای مختلف مثل کوکو سبزی و سیب زمینی را در ابعاد کوچک با استفاده از سیخ های چوبی و گوجه آماده کنید. با استفاده از سیخ های چوبی کوچک می توانید جوجه کباب و یا کباب حسینی سرو کنید. فلافل های کوچک به همراه گوجه می توانید با استفاده از این سیخ های چوبی تهیه کنید. حتی می توانید میوه های مختلف را به شکل تکه های مکعبی دربیاورید و در سیخ چوبی کنار هم بگذارید.


فینگرفودهای لیوانی درست کنید به این شکل که با استفاده از لیوان ها و یا جام های طلقی کوچک غذاهایی مثل شله زرد، انواع سوپ ها، دسرهایی مثل کرم کارامل، انواع ژله ها و ... را تهیه کنید. یک ایده دیگر این است که درون این لیوان ها چیپس، پفک، پفیلا و ... قرار دهید.

 


غذاهایی مثل ماکارانی، سالاد ماکارانی، پاستا و غذاهای این سبکی را درون کاسه های طلقی کوچک سرو کنید.


با استفاده از نان باگت های کوچک همبرگرهای کوچک درست کنید.


با استفاده از نان لواش و پنیر و سبزی و گردو، رول های کوچک نان درست کنید.


انواع اسنک، سمبوسه، مرغ های سوخاری و یا پیراشکی های کوچک درست کنید. هر ساندویچی را می تواند در ابعاد کوچک و به شکل فینگرفود درست کنید و برای پذیرایی استفاده کنید. بعنوان مثال ساندویچ های سوسیس، کالباس، مرغ و قارچ، گوشت و ...

 


این روزها اکثرا برای برگزاری جشن های شیک خود از انواع فینگرفودها استفاده می کنند. بنابراین سرو فینگرفود برای جشن روز مادر گزینه مناسبی است.

فینگرفود رزالین در اصفهان، با ارائه جدیدترین فینگرفودهای متنوع و با استفاده از مواد اولیه باکیفیت، درخدمت شما عزیزان می باشد.

مرغوبیت محصولات، طعم بی نظیر، تنوع فراوان، قیمت مناسب، شیک بودن ظروف و بسیاری دلایل دیگر باعث می شود که با رزالین بتوانید با خیالی آسوده، لحظات خوش مزه تری را در کنار یکدیگر تجربه کنید.


آموزشهای دیگر